Z wicemistrza do mistrza Polski. Martin Vaculik został zawodnikiem Stali Gorzów! Tą informację podano podczas podsumowania sezonu w podgorzowskim Sulęcinie. Z "żółto-niebieskimi" przedłużył kontrakt także Przemysław Pawlicki.
W końcu! Od dziś oficjalnie wiemy, kto pojedzie w drużynie Mistrza Polski. Dwuletnią umową ze Stalą Gorzów związał się Słowak, Martin Vaculik, a kontrakt o rok przedłużył Przemysław Pawlicki. To wspaniała wiadomość nie tylko dla zarządu klubu, ale także dla gorzowskich kibiców, którzy od kilku tygodniu czekali na tę nowinę. Martin Vaculik po rocznej przygodzie w Get Well Toruń postanowił przenieść się do Stali Gorzów, w której ma odbudować formę i stać się zarazem jednym z liderów drużyny.
Przemysław Pawlicki nie miał innego wyboru. Był "kuszony" przez rybnicki ROW, czy częstochowski Włókniarz, ale ostatecznie postanowił zostać w Stali. Dla wychowanka leszczyńskiej Unii, będzie to drugi sezon z rzędu w barwach Stali. Przed kilkoma dniami z miastem nad Wartą związał się popularny "THJ", czyli Tomas Jonasson. Czy będzie jeszcze jakiś ruch w Gorzowie? Tego nie wiem na ten moment.
Skład Stali na sezon 2017:
Niels Kristian Iversen
Krzysztof Kasprzak
Bartosz Zmarzlik
Martin Vaculik
Przemysław Pawlicki
Rafał Karczmarz
Hubert Czerniawski / Alan Szczotka / Marcel Studziński
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz