Mistrzowie Polski z ubiegłego sezonu
szukają wzmocnień. Jednym z nich ma być utalentowany Brytyjczyk,
ale to nie wszystko.
Po katastrofalnym sezonie, w ekipie
byłego już Mistrza Polski czekają spore zmiany. Pewnym jest, że z
klubu odejdzie Nicki Pedersen. W jego miejsce ma wskoczyć Janusz
Kołodziej, który w przyszłym tygodniu ma rozpocząć bardziej
zaawansowane negocjacje z Fogo Unią, w której niegdyś startował.
W klubie ma pozostać Zengota, Kildemand, Pawlicki a także Sajfutdinow oraz linia juniorska z Bartoszem Smektałą na czele.
![]() |
| fot. Zuzanna Kloskowska |
Coraz głośniej w Lesznie mówi się o Robercie Lambercie. Brytyjczyk jest zainteresowany jazdą w PGE Ekstralidze, a leszczyńscy działacze chcą do niego wyciągnąć rękę. Piotr Baron również widziałby go w składzie. Podkreślmy, że były już menedżer Betard Sparty lubi rozwijać młodzież. Idealnym przykładem jest Vaclav Milik, o którym kilka lat temu nikt nie słyszał, a teraz jest wiodącą postacią w Europie.
![]() |
| fot. Martina Stahl |
Robert Lambert to brytyjski diament.
Dziewiętnastolatek z powodzeniem radził sobie w tym sezonie lidze
angielskiej. Ludzie w Fogo Unii są pewni, że ten talent wypaliłby
również w Lesznie. Zawodnik już startował na leszczyńskim w
owalu w Memoriale Alfreda Smoczyka, gdzie zajął dziesiątą lokatę.
Z moich informacji wynika, że obie strony są już po słowie. W szczególności na transfer Lamberta naciska Piotr Baron.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz